نایب رئیس مجلس عراق: دوران حکام ذلیل و وابسته به بیگانگان گذشتبه گزارش خبرنگار معارف ایرنا، «فردوس العوادی» پنجشنبه شب درمراسم پایانی سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در مرکز همایش های صدا و سیما با محکوم کردن انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت: همه باید این اقدام را محکوم و بدانیم که امروز ملت ما از خط و راه مقاومت برخوردار است.
وی افزود: امروز امت اسلامی می تواند با رهبری امام خامنه ای نقشه های دشمنان را نقش بر آب کند و ما با وحدت می توانیم همه توطئه ها و نقشه ها را خنثی کرده و همانند جبهه مقاومت پیروز شویم.
نایب رئیس مجلس عراق همچنین گفت: برای تحکیم و همبستگی شایسته باید از اخلاق نیکو سخن بگوئیم و گفت وگوهای علمی و اعتقادی ما باید بر محور اخلاق و منتهی به وحدت شود.
وی افزود: دعوت رسول مکرم اسلام(ص) به اخلاق است و اخلاق در اسلام امری فطری است و این با تئوری های دست ساز مکاتب فرق دارد.
وی با بیان اینکه برای تحکیم وحدت شایسته از اخلاق نیک سخن بگوییم، افزود: باید در این راه از خودخواهی و خود پسندی ها دوری کنیم که این مانع پیشرفت و تعالی و وحدت ماست.
نایب رئیس مجلس عراق افزود: گفت وگوهای علمی، فکری و اعتقادی باید بر محور اخلاق باشد و منتهی به وحدت شود و این می تواند روش خوبی برای مقابله با دشمنی ها باشد.
سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با شعار «وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی» از سه شنبه با سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران آغاز و امشب (پنجشنبه) با صدور بیانیه ای در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما پایان یافت.
شبد**1003**1953**1010
**خبرنگار:محمدرضا جعفرملک**انتشار دهنده:حسن معظمیانتهای پیام /*