تقویت احزاب مشکلات کشور را حل خواهد کردبه گزارش ایرنا، قدرتعلی حشمتیان عصر سه شنبه در پنجمین کنگره حزب توسعه کرمانشاه در تالار عطر زیتون این شهر با بیان اینکه برخی مدیران کشور هنوز نظر مساعدی نسبت به حزب ندارند، به تاریخچه کار حزبی در ایران و فراز و نشیب هایی که پشت سر نهاده اشاره کرد.
وی در ادامه اظهار کرد: احزاب در کشور بسیار زیاد است که امیدواریم در آینده به سه یا چهار حزب پرقدرت و تاثیرگذار با پشتوانه علمی و کارکردی تقلیل پیدا کنند.
وی بی توجهی به احزاب را به ضرر مردم دانست و گفت: مسئولان ارشد کشور به کارکرد احزاب دید مثبت دارند که امیدواریم احزاب با تشکیلات و کارهای کارشناسی با برنامه در راستای تبیین و تشریح مشکلات کشور اقدام کنند.
وی در پایان از تلاش همه آحاد جامعه و مسئولان کشوری و استانی در کمک به زلزله زدگان غرب استان کرمانشاه تقدیر کرد و گفت: وحدت و کمک رسانی مردم در این حادثه بی نظیر بود.
حسنعلی مهدوی گچی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه نیز اتحاد و هم افزایی احزاب استان را عامل حل هرچه سریعتر مشکلات دانست و گفت: انتخابات شوراهای شهر تهران و اصفهان که براساس فعالیت حزبی بود بهترین نمونه ملموس انتخاب نمایندگان قوی برای اداره شهر و کشور است.
در این جلسه پس از انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب توسعه، حسنعلی مهدوی گچی به عنوان دبیرکل این حزب برگزیده شد.
3209/8066 خبرنگار:عباداله آذرگون ** انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*