امام جمعه موقت قشم: رویدادهای میانمار منزجر کننده استبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام غلامعلی ارجمند در خطبه های نماز جمعه قشم گفت: کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار به شدت محکوم است و ملت ایران انزجار خود را از عاملان و حامیان فاجعه کشتار زنان و کودکان در حملات سازمان یافته و بی رویه عناصر تندرو علیه اقلیت مسلمان اعلام می کند.
وی افزود: شهریورماه سرشار از حادثه های گوناگون است و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا توسط ملت ایران نیز جنایت هایی می باشد که مستقیم یا غیر مستقیم علیه ایران اسلامی سامان داده است.
امام جمعه موقت قشم بیان کرد: آمریکای جنایتکار بداند آرزوی بازدید از مکان های نظامی جمهوری اسلامی ایران را به گور خواهد برد که شهید حججی به عنوان حجت الهی در مقابل چشمان همگان قرار دارد.
او با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسوولان و فرماندهان قرارگاه خاتم الانبیا (ص) اضافه کرد: مسوولان باید از نیروهای مومن، کارآمد و انقلابی به ویژه جوانان استفاده کنند.
ارجمند در ادامه به حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی اشاره و عنوان کرد: مسوولان باید در مورد این حادثه که موجب داغدار شدن استان و کشور شد، پاسخگو باشند و با مدیریتی درست از چنین رخدادی در آینده پیشگیری شود.
وی همچنین با اشاره واقعه حج الوداع گفت: همه مردم و مسوولان باید در آیین هایی مانند غدیر خم حضور داشته و همچون عزاداری ها به برگزاری باشکوه آیین های شاد نیز کمک کنند.
انتشاردهنده: محمد ملا حمزه زاده
8123انتهای پیام /*